Tagasi

OSTA NÜÜD NISSAN QASHQAI, SAAD VANA AUTO EEST KUNI 3000 € ROHKEM!

OSTA NÜÜD NISSAN QASHQAI, SAAD VANA AUTO EEST KUNI 3000 € ROHKEM!

Autovahetust pakume nii eraisikutele kui ka firmadele. Piiranguid ei ole pakutava auto vanusele ega seisukorrale. ERIPAKKUMISENA maksame Teie vana auto eest (vastavalt tema väärtusele) lisaks kuni 3 000 €. Teie vana auto sobib suurepäraselt ka liisingu esimeseks sissemakseks. Auto võib olla ka liisingus ja me aitame väljaostu toimingutega! Teie auto hindamine toimub Nissani esindustes ja see on Teie jaoks tasuta ega kohusta Teid tehingut sõlmima.

Kui te olete Nissani omanik ja olete You+Nissan lojaalsusprogrammi liige, siis lisaks tavapakkumisele saate osa You+Nissan lojaalsuspakkumisest – Nissan 5* pikendatud garantii üheks aastaks TASUTA.

See pakkumine kehtib kuni 30.09.2017

*Pakkumist ei saa kombineerida teiste pakkumiste ega soodustustega v.a. You+Nissan lojaalsuspakkumisega. You+Nissan lojaalsuspakkumine kehtib You+Nissan lojaalsusprogrammi liikmetele, kes ostavad uue Nissan Qashqai eraisikuna. Lojaalsuspakkumise vautšeri saate alla laadida You+Nissan portaalist, www.nissan.ee/you+. Täpsem info finantseerimistoodete ja tingimuste kohta saate oma Nissani edasimüüja käest. Pildid on illustreeriva tähendusega. Nissan Qashqai keskmine kütusekulu alates 3.8 – 6.0 l/100 km, CO2 emissioon alates 99 – 138 g/km

Kuva kõik

Uued autod laoautode pakkumises

 • QASHQAI DIG-T 115 TEKNA 2WD 6M/T DESIGN PACK 19" LEATHER

  Broneeritud 21 390 €  

  Loe edasi

  -12%
 • QASHQAI DIG-T 115 N-VISION 2WD XTRONIC

  22 215 €   24 715 €  

  Loe edasi

  -10%